Misyonumuz

Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, değişime ve gelişime açık olup, alanında en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesliyiz. Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmanın, en önemlisi sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak isteriz. HAK ALP BACA, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün ya da hizmetin teslimatına kadar geçen süreç içerisinde sağlanan tüm hizmet ve ürünlerin en doğru, eksiksiz ve en iyisini müşteriye sunmayı hedefler

Vizyonumuz

Yapı sektöründe çetin rekabet koşulları, bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

HAK ALP BACA olarak, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ve bu bağlamda dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımlarla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.  


"Kalitede Süreklilik", "Karşılıklı Güven", "Dürüstlük" ve "Uygun Fiyat" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.